Lambasihver

LAMBASIHVER

Karlova Teater Ohtu mõisa Teatritallis.

Laval Merle Palmiste (Eesti Draamateater) ja Ele Sonn.

Kas Pearu oli kiuslik lakkekrants või võime teda hoopis eesti esimeseks performansikunstnikuks nimetada? Kas Andres oli oma usus ikka hea ja õiglane, või oli hoopis Pearu parem mees oma naisele? Kas tõde on alati õigus või vastupidi?

Neile ja paljudele teistele põletavatele küsimustele otsib vastuseid Lambasihver, Oru Pearu naine, nimetame teda Manuela Murakaks. Lambasihver heidab valgust teemadele, mis Tammsaarel ”Tões ja õiguses” omal ajal jäi tegemata.

Olgugi, et Tammsaare sünnist möödus tänavu jaanuaris 145 aastat, on tema teosed endiselt osa rahvusliku ellujäämise järeleandmatust võitlusest ja ta pakub ka tänasel päeval uskumatult hästi kõnetavat materjali igale põlvkonnale. Ainest on lõputult. Ja eks igaüks otsib oma tõde. Ja õigust. Alati!

Lambasihvrina astub lavale armastatud Merle Palmiste (Eesti Draamateater).

Veiko Märka sulest ilmunud humoorikas näidend pälvis 2019. aastal Eesti Teatri Agentuuri näidendivõistlusel 78 näidendi seast II preemia.

Karlova Teatri lavastuse näol on tegemist “Lambasihvri” esmaesitusega!

Autor Veiko Märka

Lavastaja Andres Dvinjaninov

Kunstnik Karmo Mende

Valguskujundaja Oskar Harding

Muusikaline kujundaja Ele Sonn

Etendused 2024

Ohtu mõisa Teatritallis 6., 7., 8. ja 9. augustil 2024.

Etenduse algus kell 19.00.

Kestab ca 2 tundi koos vaheajaga.

Vanusest alates 13.eluaastat.

Grupitellimused alates 10. inimesest aadressil : info@1teater.ee

Toetajakaart

Supertoetaja - 35€ Toeta teatrit!

Toetaja - 28€  Toeta teatrit!

Mujal piletihinnad alates jaanuarist 33€ ja 29€ (soodushind kehtib õpilastele ja eakatele. Piletitele lisandub vastavalt osukohale teenustasu).

Osta pilet

Asukoht

Ohtu mõisa teatritall

Ohtu mõis asub Keilast 5 km Padise poole ja Tallinnast 35 km kaugusel.

Sissepääs teatrisaali 20 minutit enne etendust.

Facebook    Koduleht

Enne etendust ja vaheajal võimalus külastada mõisa kohvikut.

Kohvikus koha broneerimine +3725275984  või info@ohtu.ee
Image

Toeta teatrit

Toeta teatrit ja sissepääs etendusele kõigest 28€!

Lisaks teatrile saab toetada ka tooli, millel etenduse ajal istud. Ehk 35€ annetanud supertoetajatele tagame mitte ainult sissepääsu, vaid reserveerime ka saalis parima istekoha.. Sa võid vabalt enne etendust nautida kohvikus pakutavat või jalutada mõisapargis. Ei pea kiirustama ja endale kohta otsima - supertoetaja saab ikka parimat!

Toetuskaardiga toetad meie igapäevast tegevust ja unistuste täitumist.

Täida vorm ning saad e-postile täpsed juhised makse sooritamiseks. Peale makse laekumist saadame toetajakaardi samuti e-posti teel. 

NB! Täname Teid südamest, et olete otsustanud 1Teatrit toetada. Teie toetus on osa meie teatri eelarvest, mis aitab meil luua ja esitada kvaliteetseid etendusi. Kui Te ei saa etendusele tulla, siis kahjuks ei ole meil võimalik teile raha tagastada, kuid Te võite oma toetuskaardi anda kellelegi, kes saab seda kasutada. Või leiame Teile muu aja, mil saate meie etendust külastada. Võtke julgelt ühendust ja leiame lahenduse!

Suured tänud 1Teatri toetamise eest!

Kontaktandmed

Lambasihver